FAQs Complain Problems

Staff

Photo Name Designation Section Email Phone
Sitaram Pokhrel Account Officer Account Department srpokh_hot@yahoo.com 9855056744
Prakash Chandra Dhungana Engineer Planning Department 9855066351
Tejendra Lamichhane Junior Officer Commuinity Development Department 9855062655
Chandramani Acharya Junior Officer Pithuwa Service Centre 9855066389
Rajesh Gurung Internal Audit Officer Internal Audit Department 9845023214
Mohan Prasad Timilsina Sub Engineer Naksha Department 9855060514
Navaraj Tiwari Junior Officer Store Department 9855055177
Dimmeshwori Paudel Junior Officer Revenue Department 9845108522
Kumari Radha Chaudhary Junior Officer Account Department 9845077768
Urmila Tamang Dahal Junior Officer Administration Department 9845350559
Pushpa Raj Acharya Junior Officer Revenue Department 9855066580
Shankar Bahadur Kuwar Sub Engineer Planning Department 9855052859
Surendra Chaudhary Kharidar 9855060508
Lila Nath Aryal Kharidar Information Centre 9845044280
Surya Prasad Dhungana Kharidar Ward Secretary (Ward no 1,7) 9855062594
Ramesh Lal Tamrakar Kharidar Ward Secretary (Ward no 2,12) 9845043316
Krishna Prasad Nepal Kharidar Ward Secretary ( Ward no 3) 9855060379
Rajsharan Nyaupane Kharidar Ward Secretary ( Ward no 5,6 ) 9855062853
Shiva Prasad Lamichhane Kharidar Ward Secretary (Ward no 4 ) 9845070098
Khaganath Parajuli Kharidar Ward Secretary (Ward no 8 ) 9855062244
Rupbahadur Pandit Chhetri Kharidar Ward Secretary (Ward no 9) 984503632
Padam Raj Sapkota Kharidar Ward Secretary (Ward no 10) 9845043398
Shankar Bahadur Giri Kharidar Ward Secretary (Ward no 11 , 13) 9855062629
Vasudev Rijal Kharidar Bachhyauli Service Centre 9855062355
Gopal Prasad Bhattrai Kharidar Revenue Department 9845043578
Sarada Devi Wagle Kharidar Community Development Department 98455419445
Raju Subedi Kharidar Administration 056-562489
Ashok Bhusal Kharidar Account Department 9845173017
Ramkrishna Ghimire Electrician Revenue Department
Binod Kumal Electrician 984503382
Ramsharan Mahato Electrician 9845223696
Bijaya Basnet Electrician 9845049500
Ambika Gautam Lamsal Rural Facilitator Bachhauli Service Centre 9845155811
Rajendra Kumar Shrestha Driver Driver (Jeep ) 9845043320
Bandhu Mahato Driver Driver (Tractor)
Ishwori Prasad Kafle Driver Driver (Grader) 9845211308
Rajendra Prasad Bhattrai Driver Driver (Suction) 9845109584
Kumar Sarki Driver Driver (Jetting) 9845771305
Harikrishna Mahato Driver Driver (Tipper) 9804293522
Udaya Bahadur Bhujel Driver Driver (Ambulance)
Deepak Adhikari Driver Driver (Back Loader) 9845171784
Himal Khadka Municipality Police Incharge 9845066270
Tuk Bahadur Thapa Municipality Police 9845070296
Ramkumar Tamang Municipality Police 9845020184
Kul Bahadur Majhi Municipality Police 9845070448
Dolnath Ghimire Municipality Police 9845391286
Rajendra Mahato Office Helper Bakulahar Service Centre 9845109649
Asha Devi Gautam Office Helper 9845154494
Samser Bahadur Kumal Office Helper 9845271833
Haribansha Adhikari Office Helper Naksha Department 9845112603
Ram Kumar Singtang Office Helper 9845591111
Chattranath Sharma Office Helper Bachhyauli Service Centre 9845073599
Hira Dhakal Office Helper Pithuwa Service Centre
Bheshraj Kafle Office Helper Belsi Service Centre 9845146949
Anisha Pandey Computer Operator Administration Department 9845026803
Rudra Prasad Acharya Watchman TRBT 9845111904
Chandra Bahadur Bishwokarma Watchman TRBT 9845111904
Budhan Mahato Sweeper Tractor
Bhaktu Darai Sweeper Tractor
Bir Bahadur Sarki Sweeper Tractor
Goma Devi Gharti Sweeper टांडी सेवाकेन्द्र
Sushila Sarkini Sweeper
Savitri Basnet Sweeper
Rajan Mali Sweeper
Kaushila Mali Sweeper
Jagdish Raut Doma Sweeper
Chabilal Raut Mali Sweeper
Chijmaya Darai Sweeper
Tirthalal Lama Sweeper
Suraj Mali Sweeper
Upendra Mali Sweeper
Birelal Mali Sweeper
Krishna Bahadur Kumal Sweeper
Yam Bahadur Lama Sweeper
Bharat Banjara Urban Governance Expert 9851102727
Suman Koirala ICT Volunteer 9849394338
Sandhya Rijal Environmental Expert 9843297324
श्री गोविन्द प्र. ढकाल अधिकृत छैठौँ पशुपंछी उपशाखा 9845108626
श्री नरहरि श्याम शर्मा सि.अ.हे.व छैठौँ स्वास्थ्य शाखा ९८५५०५४९९७
श्री राजेन्द्र प्रसाद बराल अधिकृत आठौँ शिक्षा शाखा ९८६०७०६४११
श्री संघर्ष राज खनाल सहायक पाचौँ योजना तथा अनुगमन उपशाखा ९८४५१२९०४८
श्री राम प्रसाद बस्ताकोटी सहायक चौथो सामाजिक सुरक्षा तथा पञ्जीकरण उपशाखा ९८४१६५१२०८
श्री नमेश गुरुङ ईन्जिनियर छैठौँ पूर्वाधार विकास शाखा ९८४५६३३४९५
श्री रामु खड्काथोकी सूचना प्रविधि अधिकृत सूचना तथा सूचना प्रविधि शाखा ९८०९१०९८५५
श्री बिस्वाश श्रेष्ठ सामाजिक बि.अधिकृत वन, वातावरण तथा विपद व्यवस्थापन उपशाखा ९८४५१४०१२४
श्री पंकज गिरि ईन्जिनियर छैठौँ पूर्वाधार विकास शाखा ९८४१६५००५६
श्री देव प्रसाद पौडेल सहायक पाचौँ गै.स.स समन्वय साहित्य कला तथा साँस्कृतिक उपशाखा ९८४५४०७९२७
श्री कृष्ण बहादुर मगर अमिन भूमी व्यवस्थापन तथा भवन नियमन उपशाखा ९८५५०५३२७७
श्री देवानन्द शर्मा सहायक चौथो राजस्व उपशाखा ९८५५०५०००२
श्री रमामाया रेग्मी कम्प्यूटर अपरेटर सूचना तथा सूचना प्रविधि शाखा ramamayasubedi@gmail.com ९८४६५८३८५२
श्री अमृता चौधरी सहायक चौथो सार्वजनिक खरिद तथा सम्पत्ति व्यवस्थापन उपशाखा ९८०७२८९१९६
श्री गोविन्द प्र. लम्साल 9845396209
श्री सुन्दर बस्नेत ९८६४०००००३
श्री राधिका सुवेदी वित्तिय साक्षरता सहजकर्ता 9845531706
श्री लोकबहादुर वि.क 9841870217
श्री डोलनाथ घिमिरे 9845391286
श्री अम्बिका गौतम लम्साल सहायक चौथो शिक्षा शाखा 9845155811
श्री बुधना महतो सरसफाईकर्मी 9845445963
श्री कमल प्रसाद दुवाडी कार्यालय सहयोगी 9813913509
श्री बिरजन सिं तमाङ्ग 9865202068
श्री राजन मली सरसफाईकर्मी 9845343034
श्री भिमबहादुर लामा सरसफाईकर्मी
श्री सूर्य प्रसाद ढुङ्गाना वडा सचिव वडा नं. १ 9855062594
श्री केशव प्रसाद शर्मा वडा सचिव वडा नं. २ 9855037002
श्री चन्द्रमणी आचार्य वडा सचिव वडा नं. ३ 9855066389
श्री नवराज तिवारी वडा सचिव वडा नं. ४ 9855055177
श्री शंकर बहादुर गिरी वडा सचिव वडा नं. ५ 9855062629
श्री रमेश लाल ताम्राकार वडा सचिव वडा नं. ६ 9855082316
श्री पदमराज सापकाेटा वडा सचिव वडा नं. ७ 9845043318
श्री खगनाथ पराजुली वडा सचिव वडा नं. ८ 9855062244
श्री सुरेन्द्र चाैधरी वडा सचिव वडा नं. ९ 9855060508
श्री पुष्पराज आचार्य वडा सचिव वडा नं. १० 9855066580
श्री लिलानाथ अर्याल वडा सचिव वडा नं. ११ 9845044280
श्री महेश सुवेदी वडा सचिव वडा नं. १२ subedi.mahesh89@gmail.com 9845274424
श्री गाेपाल प्रसाद भट्टराई वडा सचिव वडा नं. १३ 9845043578
श्री वासुदेव रिजाल वडा सचिव वडा नं. १४ 9855062355
श्री रुप बहादुर पण्डित क्षेत्री वडा सचिव वडा नं. १५ 9845043632
श्री जयन्ती देवी रानाभाट वडा सचिव वडा नं. १६ 9856088919
श्री अनिता पाेखरेल सहायक कम्प्यूटर अपरेटर वडा नं‍‍. १ 9845217892
श्री सन्ताेष दुवाडी सहायक कम्प्यूटर अपरेटर वडा नं‍‍. २ 9845319922
श्री राेजिना श्रेष्ठ एमआईएस अपरेटर वडा न‌ं‍. ३ 9855080042
श्री दुर्गा देवी गाैतम पराजुली सहायक कम्प्यूटर अपरेटर वडा नं‍‍. ४ 9845243193
श्री ईश्वर पाण्डे सहायक कम्प्यूटर अपरेटर वडा नं‍‍. ५ 9845586359
श्री राजु सुवेदी सहायक कम्प्यूटर अपरेटर वडा नं‍‍. ६ 056562489
श्री अस्मिता लामिछाने सहायक कम्प्यूटर अपरेटर वडा नं‍‍. ७ 985122477
श्री राेजी चाैधरी सहायक कम्प्यूटर अपरेटर वडा नं‍‍. ८ 9807240465
श्री उज्जवल देवकाेटा सहायक कम्प्यूटर अपरेटर वडा नं‍‍. ९ 9845856148
श्री सुमन चाैधरी सहायक कम्प्यूटर अपरेटर वडा नं‍‍. १० 9845368934
श्री सुनिल प्रसाद सिंखडा एमआईएस अपरेटर वडा न‌ं‍. ११ 9845106142
श्री तमन्ना घिसिङ्ग सहायक कम्प्यूटर अपरेटर वडा नं‍‍. १२ 9845924276
श्री सुजिना भुजेल सहायक कम्प्यूटर अपरेटर वडा नं‍‍. १३ 9809240125
श्री शक्तिराज बुढाथाेकी सहायक कम्प्यूटर अपरेटर वडा नं‍‍. १४ 9843605083
श्री सन्ताेष थापा सहायक कम्प्यूटर अपरेटर वडा नं‍‍. १५ 9855031417
श्री दिवस घिमिरे सहायक कम्प्यूटर अपरेटर वडा नं‍‍. १६ 9845173690
श्री मिरा देवकाेटा पाैडेल कार्यालय सहयाेगी वडा न‌ं. १ 9845043632
श्री माेहन प्रसाद गजुरेल कार्यालय सहयाेगी वडा न‌ं. २
श्री छविलाल राउत मली कार्यालय सहयाेगी वडा न‌ं. ३ 9845182741
श्री रञ्जना काफ्ले कार्यालय सहयाेगी वडा न‌ं. ४ 9865206788
श्री जगदीश राउत डाेम कार्यालय सहयाेगी वडा न‌ं. ५ 9845484338
श्री छत्रनाथ शर्मा कार्यालय सहयाेगी वडा न‌ं. ६ 9845073599
श्री सन्जय माझी कार्यालय सहयाेगी वडा न‌ं. ७ 9825236143
श्री भेषराज काफ्ले कार्यालय सहयाेगी वडा न‌ं. ८ 9845146949
श्री राजेन्द्र चाैधरी कार्यालय सहयाेगी वडा न‌ं. ९ 9845109649
श्री मञ्जु आचार्य कार्यालय सहयाेगी वडा न‌ं. १० 9845546218
श्री शान्ता घिमिरे कार्यालय सहयाेगी वडा न‌ं. ११ 9845350609
श्री रमा देवी चापागाई कार्यालय सहयाेगी वडा न‌ं. १२ 9845684750
श्री तारा पन्त कार्यालय सहयाेगी वडा न‌ं. १३ 9845908294
श्री संदेश तिमिल्सिना कार्यालय सहयाेगी वडा न‌ं. १४ 9845902842
श्री हिरा ढकाल कार्यालय सहयाेगी वडा न‌ं. १५ 9845522790
श्री अमर श्रेष्ठ कार्यालय सहयाेगी वडा न‌ं. १६ 9869676879
श्री गाेमा देवी घर्ती सरसफाईकर्मी वडा नं. २ 056-560511
श्री प्रमिला शर्मा सहायक पाचौँ सामाजिक सुरक्षा तथा पञ्जीकरण उपशाखा 9841914604
श्री सविता क्षेत्री श्रेष्ठ सव.इन्जिनियर पूर्वाधार विकास शाखा 9865025866
श्री सरस्वती शर्मा उद्यम विकास सहजकर्ता 9847645683
श्री सृजना श्रेत्री उद्यम विकास सहजकर्ता 9845564100
श्री सन्ताेष घिमिरे 9840136683