FAQs Complain Problems

कर्मचारीहरु

Photo Name Designation Section Email Phone
श्री प्रकाश चन्द्र ढुंगाना ईन्जिनियर छैठौँ भूमी व्यवस्थापन तथा भवन नियमन उपशाखा ९८५५९६६३५१
श्री बासुदेव खनाल 9848084826
श्री राजेश गुरुङ्ग सहायक पाचौँ आन्तरिक लेखा परिक्षण शाखा ९८४५०२३२१४
श्री मोहन प्र.तिमिल्सीना सव.इन्जिनियर भूमी व्यवस्थापन तथा भवन नियमन उपशाखा ९८५५०६०५१४
श्री दिपेन्द्र ब. नेपाली 9845318077
श्री डिम्मेश्वरी पौडेल सहायक पाचौँ सार्वजनिक खरिद तथा सम्पत्ति व्यवस्थापन उपशाखा ९८४५१०८५२२
श्री कुमारी राधा चौधरी सहायक पाचौँ आर्थिक प्रशासन शाखा ९८४५०७७७६८
श्री उर्मिला तमाङ्ग दाहाल सहायक पाचौँ प्रशासन शाखा urmi.dahal@gmail.com ९८४५३५०५५९
श्री सुभाखर रिमाल अधिकृत छैठौँ कृषि विकास उपशाखा ९८४५४८३५७२
श्री शंकर बहादुर कुंवर सव.इन्जिनियर पूर्वाधार विकास शाखा ९८५५०५२८५९
श्री शालिकराम पौडेल पशु वि. अधिकृत आठौँ पशुपंछी उपशाखा ९८४५०४३४९९
श्री निलम लामिछाने लेखापाल पाचौँ आर्थिक प्रशासन शाखा 9847756006
श्री ग्रीष्मा शर्मा अधिकृत छैठौँ सहकारी, उद्योग, वाणिज्य, पर्यटन, रोजगार प्रवद्र्धन तथा बजार अनुगमन उपशाखा ९८४९६३९७९४
श्री चन्द्रकला बस्याल राेजगार संयाेजक राेजगार सेवा केन्द्र 9845620973
श्री सिता खनाल सहकारी, उद्योग, वाणिज्य, पर्यटन, रोजगार प्रवद्र्धन तथा बजार अनुगमन उपशाखा 9845213037
श्री रन्जित महतो सव.इन्जिनियर 9845928290
श्री खडानन्द घिमिरे लेखापाल पाचौँ आर्थिक प्रशासन शाखा 9845050112
श्री सुकुमाया श्रीमल सव.इन्जिनियर भूमी व्यवस्थापन तथा भवन नियमन उपशाखा 9845471500
श्री प्रिन्का थापा कानून न्याय तथा मानव अधिकार शाखा thapaprinka6@gmail.com 9847629086
श्री सिता पौडेल अर्याल पशुपंछी उपशाखा 9845026801
श्री दिपा घिमिरे शर्मा महिला बि.अधिकृत महिला, बालबालिका तथा जेष्ठ नागरिक उपशाखा 9845085380
श्री मिना धिताल सहायक चौथो ९८४१८६२६४३
श्री साजन कुँवर सव.इन्जिनियर भूमी व्यवस्थापन तथा भवन नियमन उपशाखा ९८६७१२६५८६
श्री अशोक भुसाल कम्प्यूटर अपरेटर आन्तरिक लेखा परिक्षण शाखा ९८५५०६०५२९
श्री रामकृष्ण घिमिरे ईलेक्ट्रीसियन ९८४५७२८६११
श्री सुनिल दुलाल ईलेक्ट्रीसियन ९८४६२२१८९९
श्री रामशरण महतो ईलेक्ट्रीसियन ९८४५३२३६९६
श्री पुजा वि.क नगर प्रहरी ९८२२५७१७६१
श्री राजेन्द्र कुमार श्रेष्ठ सवारी चालक ९८५५०८०१८१
श्री अर्जुन पंगेनी अधिकृत छैठौँ योजना तथा अनुगमन उपशाखा ९८४५०५६८२३
श्री सूर्य कुमार महतो सवारी चालक ९८०७२१५१७४
श्री मुक्ति कुँवर ईन्जिनियर छैठौँ भूमी व्यवस्थापन तथा भवन नियमन उपशाखा ९८४५३९१३३७
श्री सूर्य बहादुर मुक्तान सवारी चालक ९८४३९१००११
श्री उदय बहादुर भुजेल सवारी चालक ९८४५०४८२६१
श्री हिमाल खड्का नगर प्रहरी ईन्चार्ज ९८४५०६६२७०
श्री स्वस्तिका अर्याल अधिकृत छैठौँ प्रशासन शाखा 9861973331
श्री क्षेत्र बहादुर गुरुङ्ग नगर प्रहरी ९८४५१४२२८९
श्री खम्वबहादुर बस्नेत नगर प्रहरी ९८६५२५८६७१
श्री दिपेन्द्र जंग थापा ईलेक्ट्रीसियन ९८४५०४४०१२
श्री सुनिता लामा कार्यालय सहयोगी ९८४०१२४१०२
श्री आशा देवी गौतम कार्यालय सहयोगी ९८४५१५४४९४
श्री आश बहादुर तामाङ कार्यालय सहयोगी
श्री हरिवंश अधिकारी कार्यालय सहयोगी ९८४५११२६०३
श्री राम कुमार सिङताङ कार्यालय सहयोगी ९८४५५९११११
श्री सम्सेर ब. कुमाल कार्यालय सहयोगी ९८४५२७१८३२
श्री माधव प्र. पौडेल ज.स्वा.अ.सातौँ स्वास्थ्य शाखा ९८५५०५२५५१
श्री राकेश नेपाली कार्यालय सहयोगी ९८४५८३२२४९
श्री अनिषा पाण्डे कम्प्यूटर अपरेटर प्रशासन ९८४५०२६८०३
श्री रुद्र प्रसाद आचार्य साईटसुपरभाईजर TRBT/योजना ९८४५१११९०४
श्री वैकुण्ठ प्र. रिजाल ९८६६१२६४४४
श्री बद्रिनारायण शर्मा अधिकृत दशौँ शिक्षा शाखा 9856060722
श्री भक्तु दरै सरसफाईकर्मी 9865010616
श्री बीर बहादुर सार्की सरसफाईकर्मी ९८४४३३४८३८
श्री कुमार पौडेल नगर प्रहरी ९८४५२७३२४०
श्री अन्जु तमाङ्ग मनोसामाजिक परामर्शकर्ता 9848493080
श्री सावित्री बस्नेत सरसफाईकर्मी
श्री युवराज काफ्ले सहायक चौथो 9845431121
श्री कौशिला मली सरसफाईकर्मी ९८४५३४३०३४
श्री रोशन चौधरी नगर प्रहरी ९८०७२८१८८२
श्री विनोद कुमाल ईलेक्ट्रीसियन ९८४५०६३३८२
श्री चिजमाया दमै सरसफाईकर्मी 9845415637
श्री प्रवीन लामा कृ.वि.अ.सातौँ कृषि विकास उपशाखा ९८४५८१७०१३
श्री सन्जु शर्मा पौडेल फिल्ड सहायक सामाजिक सुरक्षा तथा पञ्जीकरण उपशाखा 9865187921
श्री मिन कुमारी गुरुङ्ग कार्यालय सहयोगी ९८४५६४५१८७
श्री कुमार सार्की सवारी चालक ९८४५७७१३०५
श्री रन्जना पौडेल सहायक पाचौँ महिला, बालबालिका तथा जेष्ठ नागरिक उपशाखा ९८४५२०५४३३
श्री रुकमाया देवी शर्मा सि.अ.न.मी. छैठौँ स्वास्थ्य शाखा ९८४७७१०९०३
श्री धर्मराज अधिकारी अधिकृत छैठौँ राजस्व उपशाखा ९८४५०४४७११
श्री कृष्ण प्रसाद सुवेदी लेखा अधिकृत सातौँ आर्थिक प्रशासन शाखा ९८४१०७९८४८
श्री शिशिर पाैडेल प्र. प्रशासकिय अधिकृत sanskritpaudel@gmail.com 9855014111
श्री गोविन्द प्र. ढकाल अधिकृत छैठौँ पशुपंछी उपशाखा 9845108626
श्री नरहरि श्याम शर्मा सि.अ.हे.व छैठौँ स्वास्थ्य शाखा ९८५५०५४९९७
श्री राजेन्द्र प्रसाद बराल अधिकृत आठौँ शिक्षा शाखा ९८६०७०६४११
श्री संघर्ष राज खनाल सहायक पाचौँ योजना तथा अनुगमन उपशाखा ९८४५१२९०४८
श्री राम प्रसाद बस्ताकोटी सहायक चौथो सामाजिक सुरक्षा तथा पञ्जीकरण उपशाखा ९८४१६५१२०८
श्री नमेश गुरुङ ईन्जिनियर छैठौँ पूर्वाधार विकास शाखा ९८४५६३३४९५
श्री रामु खड्काथोकी सूचना प्रविधि अधिकृत सूचना तथा सूचना प्रविधि शाखा ९८०९१०९८५५
श्री बिस्वाश श्रेष्ठ सामाजिक बि.अधिकृत वन, वातावरण तथा विपद व्यवस्थापन उपशाखा ९८४५१४०१२४
श्री पंकज गिरि ईन्जिनियर छैठौँ पूर्वाधार विकास शाखा ९८४१६५००५६
श्री देव प्रसाद पौडेल सहायक पाचौँ गै.स.स समन्वय साहित्य कला तथा साँस्कृतिक उपशाखा ९८४५४०७९२७
श्री कृष्ण बहादुर मगर अमिन भूमी व्यवस्थापन तथा भवन नियमन उपशाखा ९८५५०५३२७७
श्री देवानन्द शर्मा सहायक चौथो राजस्व उपशाखा ९८५५०५०००२
श्री रमामाया रेग्मी कम्प्यूटर अपरेटर सूचना तथा सूचना प्रविधि शाखा ramamayasubedi@gmail.com ९८४६५८३८५२
श्री अमृता चौधरी सहायक चौथो सार्वजनिक खरिद तथा सम्पत्ति व्यवस्थापन उपशाखा ९८०७२८९१९६
श्री गोविन्द प्र. लम्साल 9845396209
श्री सुन्दर बस्नेत ९८६४०००००३
श्री राधिका सुवेदी वित्तिय साक्षरता सहजकर्ता 9845531706
श्री लोकबहादुर वि.क 9841870217
श्री डोलनाथ घिमिरे 9845391286
श्री अम्बिका गौतम लम्साल सहायक चौथो शिक्षा शाखा 9845155811
श्री बुधना महतो सरसफाईकर्मी 9845445963
श्री कमल प्रसाद दुवाडी कार्यालय सहयोगी 9813913509
श्री बिरजन सिं तमाङ्ग 9865202068
श्री राजन मली सरसफाईकर्मी 9845343034
श्री भिमबहादुर लामा सरसफाईकर्मी
श्री सूर्य प्रसाद ढुङ्गाना वडा सचिव वडा नं. १ 9855062594
श्री केशव प्रसाद शर्मा वडा सचिव वडा नं. २ 9855037002
श्री चन्द्रमणी आचार्य वडा सचिव वडा नं. ३ 9855066389
श्री नवराज तिवारी वडा सचिव वडा नं. ४ 9855055177
श्री शंकर बहादुर गिरी वडा सचिव वडा नं. ५ 9855062629
श्री रमेश लाल ताम्राकार वडा सचिव वडा नं. ६ 9855082316
श्री पदमराज सापकाेटा वडा सचिव वडा नं. ७ 9845043318
श्री खगनाथ पराजुली वडा सचिव वडा नं. ८ 9855062244
श्री सुरेन्द्र चाैधरी वडा सचिव वडा नं. ९ 9855060508
श्री पुष्पराज आचार्य वडा सचिव वडा नं. १० 9855066580
श्री लिलानाथ अर्याल वडा सचिव वडा नं. ११ 9845044280
श्री महेश सुवेदी वडा सचिव वडा नं. १२ subedi.mahesh89@gmail.com 9845274424
श्री गाेपाल प्रसाद भट्टराई वडा सचिव वडा नं. १३ 9845043578
श्री वासुदेव रिजाल वडा सचिव वडा नं. १४ 9855062355
श्री रुप बहादुर पण्डित क्षेत्री वडा सचिव वडा नं. १५ 9845043632
श्री जयन्ती देवी रानाभाट वडा सचिव वडा नं. १६ 9856088919
श्री अनिता पाेखरेल सहायक कम्प्यूटर अपरेटर वडा नं‍‍. १ 9845217892
श्री सन्ताेष दुवाडी सहायक कम्प्यूटर अपरेटर वडा नं‍‍. २ 9845319922
श्री राेजिना श्रेष्ठ एमआईएस अपरेटर वडा न‌ं‍. ३ 9855080042
श्री दुर्गा देवी गाैतम पराजुली सहायक कम्प्यूटर अपरेटर वडा नं‍‍. ४ 9845243193
श्री ईश्वर पाण्डे सहायक कम्प्यूटर अपरेटर वडा नं‍‍. ५ 9845586359
श्री राजु सुवेदी सहायक कम्प्यूटर अपरेटर वडा नं‍‍. ६ 056562489
श्री अस्मिता लामिछाने सहायक कम्प्यूटर अपरेटर वडा नं‍‍. ७ 985122477
श्री राेजी चाैधरी सहायक कम्प्यूटर अपरेटर वडा नं‍‍. ८ 9807240465
श्री उज्जवल देवकाेटा सहायक कम्प्यूटर अपरेटर वडा नं‍‍. ९ 9845856148
श्री सुमन चाैधरी सहायक कम्प्यूटर अपरेटर वडा नं‍‍. १० 9845368934
श्री सुनिल प्रसाद सिंखडा एमआईएस अपरेटर वडा न‌ं‍. ११ 9845106142
श्री तमन्ना घिसिङ्ग सहायक कम्प्यूटर अपरेटर वडा नं‍‍. १२ 9845924276
श्री सुजिना भुजेल सहायक कम्प्यूटर अपरेटर वडा नं‍‍. १३ 9809240125
श्री शक्तिराज बुढाथाेकी सहायक कम्प्यूटर अपरेटर वडा नं‍‍. १४ 9843605083
श्री सन्ताेष थापा सहायक कम्प्यूटर अपरेटर वडा नं‍‍. १५ 9855031417
श्री दिवस घिमिरे सहायक कम्प्यूटर अपरेटर वडा नं‍‍. १६ 9845173690
श्री मिरा देवकाेटा पाैडेल कार्यालय सहयाेगी वडा न‌ं. १ 9845043632
श्री माेहन प्रसाद गजुरेल कार्यालय सहयाेगी वडा न‌ं. २
श्री छविलाल राउत मली कार्यालय सहयाेगी वडा न‌ं. ३ 9845182741
श्री रञ्जना काफ्ले कार्यालय सहयाेगी वडा न‌ं. ४ 9865206788
श्री जगदीश राउत डाेम कार्यालय सहयाेगी वडा न‌ं. ५ 9845484338
श्री छत्रनाथ शर्मा कार्यालय सहयाेगी वडा न‌ं. ६ 9845073599
श्री सन्जय माझी कार्यालय सहयाेगी वडा न‌ं. ७ 9825236143
श्री भेषराज काफ्ले कार्यालय सहयाेगी वडा न‌ं. ८ 9845146949
श्री राजेन्द्र चाैधरी कार्यालय सहयाेगी वडा न‌ं. ९ 9845109649
श्री मञ्जु आचार्य कार्यालय सहयाेगी वडा न‌ं. १० 9845546218
श्री शान्ता घिमिरे कार्यालय सहयाेगी वडा न‌ं. ११ 9845350609
श्री रमा देवी चापागाई कार्यालय सहयाेगी वडा न‌ं. १२ 9845684750
श्री तारा पन्त कार्यालय सहयाेगी वडा न‌ं. १३ 9845908294
श्री संदेश तिमिल्सिना कार्यालय सहयाेगी वडा न‌ं. १४ 9845902842
श्री हिरा ढकाल कार्यालय सहयाेगी वडा न‌ं. १५ 9845522790
श्री अमर श्रेष्ठ कार्यालय सहयाेगी वडा न‌ं. १६ 9869676879
श्री गाेमा देवी घर्ती सरसफाईकर्मी वडा नं. २ 056-560511
श्री प्रमिला शर्मा सहायक पाचौँ सामाजिक सुरक्षा तथा पञ्जीकरण उपशाखा 9841914604
श्री सविता क्षेत्री श्रेष्ठ सव.इन्जिनियर पूर्वाधार विकास शाखा 9865025866
श्री सरस्वती शर्मा उद्यम विकास सहजकर्ता 9847645683
श्री सृजना श्रेत्री उद्यम विकास सहजकर्ता 9845564100
श्री सन्ताेष घिमिरे 9840136683